.

קופון זה שובר המעניק את הזכות לקבל שירותים המתוארים בפירוט ההצעה בבית עסק ספציפי. תוקף הקופון מוגבל לזמן קצוב (במקרים נדירים ללא הגבלה) ולאחר מכן הקופון אינו תקף. לכל קופון יש קוד אבטחה ייחודי משלו, כך שאף אחד אחר פרט לרוכש הקופון לא תוכל לממש אותו. תוכל להשתמש בקופון רק פעם אחת.

דואר אלקטרוני משמש את המערכת לזיהוי ורישום משתמש, לשליחת הודעות על שינוים בפרופיל המשתמש, הזמנות ותשלומים. בנוסף לזה מעת לעת, במקרה שנרשמת לקבלת הטבות ומבצעים, יגיעו לדואר האלקטרוני שלך הודעות על קופונים חדשים. כמובן בכל עת תמיד תוכל/י לבטל את ההפצה לחלוטין.

כדי לשחזר את הסיסמה, לחץ/י על כפתור “כניסה” בפינה השמאלית העליונה, ולאחר מכן בחלון “התחבר” לחץ/י על “איפוס סיסמה” בתחתית החלון”. בעמוד “שחזור סיסמה” הזן/י את הדואר האלקטרוני שלך הרשום במערכת ובתוך כמה דקות תקבל/י בדואר אלקטרוני מכתב עם הוראות ההמשך. אפשרות נוספת היא להיכנס לחשבון לקוח ואז ללחוץ על לשונית פרטי חשבון, משם ניתן לשנות את הסיסמה.

כל המידע על הקופונים שרכשת מופיע ב”חשבון לקוח” שלך בלשונית “הזמנות”. כדי להשתמש בקופון, עליך להציג את נתוני הקופון למוכר – מספר הקופון. הצג את הקופון למוכר על המסך של הטלפון הנייד שלך, טאבלט או כל מכשיר אחר.

לאחר קבלת קופון ממך לפני מתן השירות, בעל עסק מבצע אימות במערכת חשבון שלו בתוכה נמצא מספר הקופון. זיהוי ומימוש הקופון מתרחש ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו והתהליך עצמו מתבצע בתוך כמה שניות בודדות.

מספר הקופונים שרכשת עבור אותו מוצר הינו בלתי מוגבל, אלא אם צוין אחרת בתנאי המבצע. דבר היחיד שיש לקחת בחשבון, הנחה על מוצר מסוים לא תוכפל את עצמה במקרה של הצגת שניים או יותר קופונים בבת אחת. ניתן לממש מספר קופונים בנפרד עבור מוצר מסוים ולקבל עליו הנחה עבור כל קופון יחיד, אלא אם צוין אחרת בתנאי המבצע.

בהחלט כן. יש לך זכות למסור את הקופון שנרכש על שמך במתנה לכל בן אדם אחר, אלא אם כן צוין אחרת בתנאי הקופון.

אם לאחר השלמת תהליך התשלום אינך רואה את הקופון בחשבון שלך תחת לשונית “הזמנות” כנס/י לדף “צור קשר” ומלא/י את הטופס עם ציון סכום התשלום, תאריך התשלום ומספר ההזמנה. אנו נבדוק ונפתור את הבעיה.

אם המוכר סירב לקבל את הקופון, צור איתנו קשר ואנו מתחייבים לסייע בפתרון הבעיה.

קבלת החזר תשלום במקרה של ביטול עסקה מתבצע לפי תקנון אתר בו מופיעים פרטים על החזר תשלום בהתאם לחוק הגנת הצרכן. דמי ביטול ייגבו בכפוף לתקנון בתוך 14 ימים מיום קבלת הבקשה. הסכום המוחזר לך תהיה הסכום השולם על ידך בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבינהם. בכל מקרה, תוכל/י לשלוח אלינו בקשה להחזר תשלום דרך טופס בדף צור קשר. אנו מתחייבים לבדוק את בקשתך ולחזור עם התשובה בהקדם.

חיוב עבור קופון יתבצע בחשבונך רק לאחר השלמת תהליך התשלום עד לסיומו: מילוי נתונים של  הקונה, פרטי כרטיס אשראי ולאחר מכן לחיצה על הכפתור שלם. הודעת אישור התשלום תישלח אל דואר האלקטרוני שלך.

כל התשלומים באתר שלנו מוגנים באופן מהימן, הנתונים של הכרטיסים מועברים דרך חיבור PCI DSS מאובטח. אצלנו באתר לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והנתונים לא מאוחסנים בשרתים שלנו בהתאם לכללים של מערכות תשלום בינלאומיות. אנו מקבלים תשלום באמצעות כרטיסי אשראי הבאים:  MasterCard ,Visa ,American Express וישראכרט.

כל יום מופיעים באתר קופונים חדשים עבור מוצרים שונים. כדי לא להחמיץ פירסום קופונים חדשים ולהיות תמיד עם יד על הדופק כדאי להירשם לקבלת הטבות ומבצעים באתר ולהתחיל לקבל התראות על קופונים הכי חמים של היום. אנו ממליצים כמובן לבקר באתר מדי יום כדי להיות תמיד בעניינים.